INCREDIBLE RICH FLAVOR
Stop me if you've heard this one before. You're fueling up the tank for that 4 hour drive to get out of town and you go inside to grab some drinks and a good road snack.
As you're checking out the limited selection, you see a bag of 1.33 ounces of bozo’s farms jerky that costs $19.99 and buy it even though you know it will taste and chew like a dog treat.
Wouldn’t it be better if you could just make it yourself?
Homemade jerky seems like a hell of a process. It looks like it’s expensive, hard and time consuming. Well, we’re here to change that perception.